Felvételi
Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető.

Regisztrációs felület a december 7-i nyílt naphoz

Gimnáziumunk december 7- i nyílt napjához a regisztrációs felület a linkre kattintva érhető el.

Felvételi tájékoztató szülői értekezlet és nyílt napok

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkal kapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban és ezen bejegyzés alatt is megtalálható!

Felvételi tájékoztató a 2018/19-es tanévre

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2018/19-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Felvételi

A felvételi eljárásban iskolánk minden osztálya megtelt, így pótfelvételi eljárás kiírására nem kerül sor. A felvételizőket írásban értesítettük az eredményről.

A 2017/18-as tanévre felvételiző diákoknál, programonként az alábbi ponthatárok alakultak ki:

01 kódszámú humán program: 151 pont

02 kódszámú reál program: 158 pont

03 kódszámú angol nyelvi előkészítő program: 165 pont

04 kódszámú német nyelvi előkészítő program: 160pont

05 kódszámú emelt biológia program: 155 pont

06 kódszámú emelt rajz program: 140 pont

07 kódszámú EU profilú program: 155 pont

08 kódszámú tehetséggondozó (hét évfolyamos NYEK)  program: 160 pont

A ponthatárok esetében az azonos pontot elérők közül, a keretszámnak és a felvételi jegyzékünkben leírtaknak megfelelően választjuk ki a diákokat.

A bejövő osztályok tankönyvlistája április 27-én 14 órától lesz letölthető honlapunkról.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL