Felvételi
Tájékoztató a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

Tisztelt Szülők!

Kérjük, figyelmesen tanulmányozzák a tájékoztatót a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról!

Tájékoztató

A latin nyelv tanulása gimnáziumunkban

2020.01.19.

Kedves Diákok, tisztelt Szülők!

Gimnáziumunkban lehetőség van a latin nyelv tanulására. Rövid összefoglalónkból kiderül, miért érdemes a latin nyelvet választani.

Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

2020.01.09.

image002be Tisztelt Szülők!

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető.

Felvételi tájékoztató a 2020/21-es tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)

2019.10.16.

image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2020/21-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Információk a központi felvételi vizsgáról a Budapest II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban
image002be Tisztelt Szülők!