Felvételi
Miért érdemes latin nyelvet tanulni?

A linkre kattintva arról lehet tájékozódni, miért érdemes a latint második idegen nyelvként választani.

Tájékoztató a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

Kérjük, figyelmesen tanulmányozzák a tájékoztatót a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról!

Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető. (Új)

Regisztrációs felület a december 7-i nyílt naphoz

Gimnáziumunk december 7- i nyílt napjához a regisztrációs felület a linkre kattintva érhető el.

Felvételi tájékoztató szülői értekezlet és nyílt napok

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkal kapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban és ezen bejegyzés alatt is megtalálható!

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL