Tájékoztató a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

Kérjük, figyelmesen tanulmányozzák a tájékoztatót a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

iMenza

Az iMenza rendszer használati útmutatója a linkre kattintva megtekinthető.

A SZÜLŐK AZ IMENZA-TÓL KAPTAK LEVELET DECEMBER 21-22-ÉN, EBBEN A
LEVÉLBEN MEGKÜLDÖTT LINKRŐL TUDJÁK ELINDÍTANI A REGISZTRÁCIÓT.

Nagyon fontos, hogy ezt megtegyék, hiszen a számlákat és a
lemondásokat erről a felületről tudják kezelni.

A februári, illetve a további számlákról emailben értesítést kap
a szülő, amit a regisztrált saját imenza oldalán tud megnézni.

Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető. (Új)

Felvételi tájékoztató a 2018/19-es tanévre

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2018/19-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

Hipersuli
hipernetsuli Intézményünk is részt vesz a Hipersuli programban.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégia

A Kormány az 1488/2016. (IX.2.) Korm. határozattal elfogadta Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiáját. A Stratégia egyik célja, hogy a köznevelési intézmények honlapján naprakész információk legyenek elérhetők az online gyermekvédelem területén alkalmazható jogszabályokról, védelmi lehetőségekről és a médiaműveltség növelését célzó programokról.

Iskolánk honlapján a Főmenüben a fentivel megegyező menüpont alatt olvashatók az ehhez tartozó tajékoztató anyagok.

A 100 legjobb gimnázium
2017 hvg

Nagy örömmel és büszkeséggel számolhatunk be arról, hogy a HVG Kiadó által megjelentetett 100 legjobb gimnázium 2018 című kiadvány rangsora alapján  gimnáziumunk történetében először megszerezte a rangos 80. helyet.

Gimnáziumunkat bemutató részlet

Részletes tájékoztató