Szülőknek
Pontszámítás 2018/19

A 2018. november 5-én elhangzott, pontszámítással kapcsolatos szülői értekezlet tájékoztató anyaga a linkre kattintva megtekinthető.

Pályaorientációs szülői értekezlet

November 5-én hétfőn 17.00 órai kezdettel pályaorientációs szülői értekezlet lesz a médiateremben. Az értekezletre a végzős tanulóink szüleit várjuk, a diákokat másik fórumon fogjuk a felvételi pontszámítással kapcsolatos tudnivalókról tájékoztatni.

Osztályozó vizsga kérelem

image002be Letölthető osztályozó vizsga kérelem.

Szociometria

Kedves Szülők!

Iskolánk pszichológusa által végzett szociometriai vizsgálat rövid leírását és a vizsgálat lefolytatását tiltó nyilatkozatot megtekinthetik a linkre kattintva.

Iskolai étkeztetés elektronikus adminisztrációja

Kedves Szülők!

A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. továbbfejlesztette és a szülők számára is bevezeti az iMenza rendszert, mely 2017.  január 2-tól elérhető internetes felületeken.

Részletes tájékoztató

« ElsőElőző123456KövetkezőUtolsó »