Szülőknek
Szociometria

Kedves Szülők!

Iskolánk pszichológusa által végzett szociometriai vizsgálat rövid leírását és a vizsgálat lefolytatását tiltó nyilatkozatot megtekinthetik a linkre kattintva.

Iskolai étkeztetés elektronikus adminisztrációja

Kedves Szülők!

A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. továbbfejlesztette és a szülők számára is bevezeti az iMenza rendszert, mely 2017.  január 2-tól elérhető internetes felületeken.

Részletes tájékoztató

Felmentés lehetősége legfeljebb 2 testnevelés órán való aktív részvétel alól

testnev og

A legfeljebb 2 testnevelés órán való aktív részvételről való felmentés részletes leírása a linkre kattintva megtekinthető.

Kérelem a felmentéséhez

Gólyatábor 2018

2018.06.21.

golya

Tisztelt Szülők, kedves Gólyák!

A 2018/19-es tanév gólyatáborát Velencén tartjuk augusztus  27-29-e között.

Részletes tudnivalók, szülői nyilatkozat

Bejövő osztályok letölthető dokumentumai

2018.05.02.

Kedves Szülők!

Mielőtt kitöltik az alábbi dokumentumokat, kérjük, olvassák el a hozzájuk tartozó tájékoztató szövegeket is!

1, Tankönyvekkel kapcsolatos tájékoztató és letölthető dokumentumok:

A bejövő osztályok ingyen tankönyvre jogosultak, ami azt jelenti, hogy minden könyvet könyvtári kölcsönzéssel kapnak. A munkafüzetek  és nyelvkönyvek kivételével tanév végén ezeket a tankönyveket vissza kell hozni. Ha a könyv elveszett, vagy megrongálódott, pótolni kell. Ha bizonyos tankönyveket meg szeretnének venni, azt egyénileg a KELLO webshopján keresztül lehet megtenni. Ennek címe: webshop.kello.hu.

A kitöltött tankönyvigénylési lapokat legkésőbb a szülői értekezleten, május 24-én lehet leadni, elektronikusan pedig  Békefi-Zrinyi Ágnes tankönyvfelelősnek lehet elküldeni a bekefi (kukac) budai-rfg.sulinet.hu címre, illetve hozzá lehet forulni a rendelésre vonatkozó kérdésekkel is.

Letölthető tankönyvigénylési lapok:

7.HR          7.Ny           9.A           9.B           9. Ny

2, Tanulói adatlapok, nyilatkozatok:

Tanulói adatlap (elektronikusan kitölthető, határideje: május 11!)

Nyilatkozat a szülői jog gyakorlásáról (a beiratkozáskor kérjük, hozzák magukkal kitöltve)

« ElsőElőző12345KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL