Felvételi
Átjelentkezés más gimnáziumba járó – 9-11. évfolyamos - tanulók részére a 2016-17-es tanévre

2016.05.13.

A linkre kattintva lehet tájékozódni az átjelentkezés módjáról.

(A  más gimnáziumba járó – 9-11. évfolyamos - tanulók részére, a 2016-17-es tanévre vonatkozóan.)

Felvételi jegyzék és az elutasított tanulók listája

Kedves felvételiző diákok, tisztelt szülők!

Az alábbi listákon valamennyi diák szerepel, aki jelentkezett gimnáziumunk egy vagy több képzési területére. Aki több tagozatot is megjelölt, minden érintett listán külön-külön keresse meg az azonosítóját, vagy a jelszavát!

A felvehető tanulók listája az adott tanulmányi területen a felvételiző rangsorban elért helyét mutatja. A tervezett tanulólétszámhoz képest hátrább rangsorolt diákoknak is lehet esélyük, ha az előrébb levő tanulókat más megjelölt tanulmányi területre vesszük fel, vagy ha a sorrendben előbb megjelölt iskolába kerülnek felvételre.

Az elutasított tanulókat nevük betűrendjében soroljuk fel.

Az elutasítás oka lehet:
- a tanulót a hozott pontjai (általános iskolai bizonyítványa + központi írásbeli vizsga eredménye) alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló nem jelent meg a szóbeli felvételi vizsgán vagy a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló nem felelt meg a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló megfelelt a rajz alkalmassági vizsgán, de hozott pontjai alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló hozott pontjai és a szóbeli vizsgán elért teljesítménye összességében nem elegendő a gimnáziumunka való felvételhez.

FONTOS! Minden tanulónak, aki jelentkezési lapot nyújtott be gimnáziumunkba 2016. április 26-ig postára adjuk a felvételről szóló értesítést, illetve az elutasításról szóló határozatot. A felvételi eredményről más módon nem adunk felvilágosítást. Köszönjük a megértésüket!

7 évfolyamos képzés (08) Tehetséggondozó
6 évfolyamos képzés (01) Humán
6 évfolyamos képzés (02) Reál
5 évfolyamos képzés (03) Angol nyelvi előkészítő
5 évfolyamos képzés (04) Német nyelvi előkészítő
4 évfolyamos képzés (05) Biológia
4 évfolyamos képzés (06) Rajz
4 évfolyamos képzés (07) EU

Rajz szóbeli felvételi vizsgák időpontja

Tisztelt Szülők! Kedves felvételiző Diákok!

FONTOS! Az alábbi lista még nem teljes!! A kiegészített táblázat kedden (02.23-án) 14 órától lesz olvasható a honlapon. Arra azonban az ezt követően behívottak is számíthatnak, hogy a vizsgák a most látható táblázat üres időszakaiban várhatók.

Rajz szóbeli beosztás

Szóbeli felvételi vizsgabeosztás

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

Az alábbi beosztásban azok a tanulók szerepelnek, akik elérték a szóbeli meghallgatáshoz szükséges ponthatárt.

Ha a tanuló több megjelölt tanulmányi területen is megfelelő pontszámmal rendelkezik, felvételi tárgyanként külön-külön is feltüntetjük az azonosító adatát (okt. azonosító vagy jelszó).

Ha valaki nem találja meg az azonosítóját a táblázatokban, vagy nem minden megjelölt képzési területnél látja, az azt jelenti, hogy nincs elég pontja az adott tárgy szóbeli vizsgáján való részvételhez.
A rajz szóbeli felvételi vizsga időpontjáról február 22-én 14 órától tájékozódhatnak a honlapunkról azok a tanulók, akik a február 19-i rajz képességvizsgálaton megfelelnek, és a hozott tanulmányi pontszámaik elérik a meghallgatáshoz szükséges értéket. Ha a rajz képzési területen kívül a tanulót más szóbeli vizsgára behívtuk, a rajz szóbelije ahhoz közeli időpontban lesz egy másik teremben.

Kérjük, hogy a felvételiző diákok a megjelölt időpont előtt legalább 20 perccel jelenjenek meg a feltüntetett tanteremnél! Hozzák magukkal az általános iskolai ellenőrző könyvüket, a felvételi tárgyhoz tartozó füzetüket.

A szóbeli vizsgára való behíváshoz szükséges minimum ponthatárok:

6 évfolyamos képzés 01 humán 104 pont
                              02 reál 104 pont

7 évfolyamos képzés 08 tehetséggondozó 105 pont

5 évfolyamos képzés 03 angol nyelvi előkészítő 117 pont
                              04 német nyelvi előkészítő 109 pont

4 évfolyamos képzés 05 biológia 108 pont
                              07 EU 112 pont
                              06 rajz a képességvizsgálaton megfeleltek száma alapján kerül meghatározásra

A felvételi ponthatárokon változtatni nem áll módunkban.

A szóbeli felvétei beosztás a következő:

6 és 7 évfolyamos képzés:

szerda (02.24.)           csütörtök (02.25.)           péntek (02.26.)           hétfő (02.29.)           kedd (03.01.)

4 és 5 évfolyamos képzés:

angol (03, 07)           német (04)           biológia (05)

Szóbeli felvételi és rajz képességvizsgálat

image002be Tájékoztató a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL