Felvételi
Jelentkezők felvételi jegyzéke

2015.03.10.

A felvehető tanulók listája az adott tanulmányi területen a felvételiző rangsorban elért helyét mutatja. A tervezett tanulólétszámhoz képest hátrább rangsorolt diákoknak is lehet esélyük, ha az előrébb levő tanulókat más megjelölt tanulmányi területre vesszük fel, vagy ha a sorrendben előbb megjelölt iskolába kerülnek felvételre.

Az elutasított tanulókat nevük betűrendjében soroljuk fel.
Az elutasítás oka lehet:
- a tanulót a hozott pontjai (általános iskolai bizonyítványa + központí írásbeli vizsga eredménye) alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló nem jelent meg a szóbeli felvételi vizsgán vagy a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló nem felelt meg a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló megfelelt a rajz alkalmassági vizsgán, de hozott pontjai alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló hozott pontjai és a szóbeli vizsgán elért teljesítménye összességében nem elegendő a gimnáziumunkba való felvételhez.

7 évfolyamos képzés (08) Tehetséggondozó
6 évfolyamos képzés (01) Humán
6 évfolyamos képzés (02) Reál
5 évfolyamos képzés (03) Angol nyelvi előkészítő
5 évfolyamos képzés (04) Német nyelvi előkészítő
4 évfolyamos képzés (05) Biológia
4 évfolyamos képzés (06) Rajz
4 évfolyamos képzés (07) EU

A felvételi eljárás végleges eredményéről - a felvételről vagy elutasításról - szóló értesítést illetve határozatot április 24-ig postázzuk a megadott értesítési címre.

Szóbeli felvételi, rajz alkalmassági vizsga

2015.02.11.

Tisztelt Érdeklődők!
A szóbeli felvételi vizsgáról és a rajz tagozatra vonatkozó iskolai képesség vizsgálatról szóló részletes tájékoztatót a linkre kattintva tekinthetik meg.

Felvételi

2015.02.02.

Felhívjuk az iskolánkba jelentkezők figyelmét, hogy a jelentkezési lapok postára adásának, illetve a személyes leadásának a határideje 2015. február 13.!
Az általános iskolák 6. osztályos tanulói, vagy a külföldi oktatási intézményben tanuló 8. osztályosok a jelentkezési lapot és adatlapot az alábbi helyről tölthetik le:

Oktatási Hivatal

Központi írásbeli felvételi vizsga

2015.01.14.

image002be Tájékoztató a központi írásbeli felvételi vizsga menetéről, a dolgozatok megtekintéséről és a javítással kapcsolatos észrevételezés lehetőségéről.

Felvételi tájékoztató anyagok 2015/16

A december 13-i nyílt napon megtekinthető órák listája.

A novemberi nyílt napokon megtekinthető órák listája.

Felvételi tájékoztató, az induló osztályok bemutatása.

Tájékoztató szülők és diákok számára a 6 és a 8 évfolyamos gimnáziumok, valamint a 9. évfolyamra történő beiskolázás 2014/2015. tanévi központi írásbeli vizsgáiról.

Tájékoztató a középfokú beiskolázás egységes írásbeli felvételi vizsgáinak - matematika és magyar nyelvi – feladatlapjairól.

Tájékoztató a szülői értekezletről és nyílt napokról.