Felvételi
Átjelentkezés más gimnáziumba járó – 9-11. évfolyamos - tanulók részére a 2015-16-os tanévre

2015.05.07.

Átjelentkezésről szóló tájékoztató más gimnáziumba járó – 9-11. évfolyamos - tanulók részére a 2015-16-os tanévre

2015.04.28.

image002be Tájékoztatjuk az iskolánkba felvételiző tanulókat és szüleiket, hogy a felvételről szóló tájékoztást, illetve az elutasításról szóló határozatot minden érintettnek - a jelentkezési lapon megjelölt címre - április 29-ig postázzuk.
Az eredményeket a honlapon nem tesszük közzé, és telefonon nem közöljük.
Megértésüket köszönjük!

Jelentkezők felvételi jegyzéke

2015.03.10.

A felvehető tanulók listája az adott tanulmányi területen a felvételiző rangsorban elért helyét mutatja. A tervezett tanulólétszámhoz képest hátrább rangsorolt diákoknak is lehet esélyük, ha az előrébb levő tanulókat más megjelölt tanulmányi területre vesszük fel, vagy ha a sorrendben előbb megjelölt iskolába kerülnek felvételre.

Az elutasított tanulókat nevük betűrendjében soroljuk fel.
Az elutasítás oka lehet:
- a tanulót a hozott pontjai (általános iskolai bizonyítványa + központí írásbeli vizsga eredménye) alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló nem jelent meg a szóbeli felvételi vizsgán vagy a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló nem felelt meg a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló megfelelt a rajz alkalmassági vizsgán, de hozott pontjai alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló hozott pontjai és a szóbeli vizsgán elért teljesítménye összességében nem elegendő a gimnáziumunkba való felvételhez.

7 évfolyamos képzés (08) Tehetséggondozó
6 évfolyamos képzés (01) Humán
6 évfolyamos képzés (02) Reál
5 évfolyamos képzés (03) Angol nyelvi előkészítő
5 évfolyamos képzés (04) Német nyelvi előkészítő
4 évfolyamos képzés (05) Biológia
4 évfolyamos képzés (06) Rajz
4 évfolyamos képzés (07) EU

A felvételi eljárás végleges eredményéről - a felvételről vagy elutasításról - szóló értesítést illetve határozatot április 24-ig postázzuk a megadott értesítési címre.

Szóbeli felvételi, rajz alkalmassági vizsga

2015.02.11.

Tisztelt Érdeklődők!
A szóbeli felvételi vizsgáról és a rajz tagozatra vonatkozó iskolai képesség vizsgálatról szóló részletes tájékoztatót a linkre kattintva tekinthetik meg.

2015.02.02.

Felhívjuk az iskolánkba jelentkezők figyelmét, hogy a jelentkezési lapok postára adásának, illetve a személyes leadásának a határideje 2015. február 13.!
Az általános iskolák 6. osztályos tanulói, vagy a külföldi oktatási intézményben tanuló 8. osztályosok a jelentkezési lapot és adatlapot az alábbi helyről tölthetik le:

Oktatási Hivatal

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »