Felvételi
Szóbeli felvételi, rajz alkalmassági vizsga

2015.02.11.

Tisztelt Érdeklődők!
A szóbeli felvételi vizsgáról és a rajz tagozatra vonatkozó iskolai képesség vizsgálatról szóló részletes tájékoztatót a linkre kattintva tekinthetik meg.

Felvételi

2015.02.02.

Felhívjuk az iskolánkba jelentkezők figyelmét, hogy a jelentkezési lapok postára adásának, illetve a személyes leadásának a határideje 2015. február 13.!
Az általános iskolák 6. osztályos tanulói, vagy a külföldi oktatási intézményben tanuló 8. osztályosok a jelentkezési lapot és adatlapot az alábbi helyről tölthetik le:

Oktatási Hivatal

Központi írásbeli felvételi vizsga

2015.01.14.

image002be Tájékoztató a központi írásbeli felvételi vizsga menetéről, a dolgozatok megtekintéséről és a javítással kapcsolatos észrevételezés lehetőségéről.

Felvételi tájékoztató anyagok 2015/16

A december 13-i nyílt napon megtekinthető órák listája.

A novemberi nyílt napokon megtekinthető órák listája.

Felvételi tájékoztató, az induló osztályok bemutatása.

Tájékoztató szülők és diákok számára a 6 és a 8 évfolyamos gimnáziumok, valamint a 9. évfolyamra történő beiskolázás 2014/2015. tanévi központi írásbeli vizsgáiról.

Tájékoztató a középfokú beiskolázás egységes írásbeli felvételi vizsgáinak - matematika és magyar nyelvi – feladatlapjairól.

Tájékoztató a szülői értekezletről és nyílt napokról.