Órarend és terembeosztás

Az órarend és a terembeosztás mostantól az elektronikus napló órarendjében olvasható. Az elmaradó órák és az esetleges változások, teremcserék miatt kérjük,  kövessétek figyelemmel az "ELMARADÓ ÓRÁK" menüpontot is! Az utóbbiak terén ugyanis kizárólag az érvényes!!

Nagy Rákóczis Találkozó

2017.09.08.

rakoczianum regen

2017. október 27-én, pénteken Nagy Rákóczis Találkozót szervezünk. Szeretettel várunk minden egykori rákóczist, diákokat, tanárokat, szülőket, barátokat az idén a 330. tanévét ünneplő gimnázium épületében. A rendezvényen fogjuk a jubileumi Rákóczis Évkönyvet is bemutatni, és az érdeklődők megtekinthetik az iskolatörténeti Rákóczi-folyosót. Azok a rákóczis öregdiákok, akik ekkorra szeretnék az osztálytalálkozójukat szervezni, kérjük, hogy jelezzék a Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet. címen!

Nagy Rákóczis Találkozó, 2017. október 27-én pénteken 16.00-19.00 között.

II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny
rf latinm Iskolánk II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Versenye ebben a tanévben is nyert a Nemzeti Tehetség Program pályázatán. A versenykiírásban minden részletet olvashatnak, szeretettel várjuk a jelentkezéseket!

Az ingyenes tankönyvekkel kapcsolatos tudnivalók

A kormány kiterjesztette az ingyenes tankönyvre jogosultak körét, ezért a 2017/18-as tanévtől kezdve a 7., 8. és 9. évfolyamra járó diákok ingyen kapják a könyveiket, könyvtári kölcsönzéssel. Tanév végén a munkafüzetek, munkatankönyvek, nyelvkönyvek kivételével vissza kell adni a könyveket. Amennyiben valaki meg kívánja venni ezeket a könyveket, a webshop.kello.hu oldalon tudja ezt megtenni.

További információt Békefi-Zrinyi Ágnes (bekefi kukac budai-rfg.sulinet.hu) tankönyvfelelőstől kérhetnek.

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

Hipersuli
hipernetsuli Intézményünk is részt vesz a Hipersuli programban.

Karbantartó munkatársat keresünk

allas

Gimnáziumunk felvesz kertész-karbantartó munkatársat napi 4 órás munkaidőben.

Érdeklődni lehet: Suri Zoltán gondnoknál T.:+36/20/408-9821

Beszámoló a biológia és kulturális táborról
IMG 0219

2017. augusztus 15-19. közt gimnáziumunk tanulói biológia és kulturális táborban vettek részt a Felvidéken, melyet Rusvai Márta, Szedenik Enikő és D. Sándor Erika tanárnők vezettek.

A tábor képes beszámolóját a linkre kattintva lehet megtekinteni.

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL