Nyári ügyelet

2015.06.26.

image002be Intézményünk a nyári szünet alatt szerdánként 8.00-12.00 között nyári ügyeletet tart.

Bonis Bona díj

2015.06.24.

gratulalok Szeretettel gratulálunk iskolánk igazgatónőjének, Magócs Évának, aki május végén Bonis Bona – A Nemzet Tehetségeiért díjat vehetett át. Ezzel a díjjal azokat a pedagógusokat ismerik el, akik kiemelkedő munkát végeznek a tehetséggondozás területén.

Boldogasszony - kiállítás

2015.06.29.

boldogasszony A 9. R-es tanulók a Boldogasszony - kiállításon jártak. A kiállításon készült képek, a feladatlapok és a tanulói élménybeszámoló a linkre kattintva megtekinthető.

Tankönyvek átvétele

2015.06.12.

A 2015/2016-os tanév tankönyveit várhatóan augusztus végén lehet átvenni. A könyveket vagy a szülő veheti át, vagy - szülői meghatalmazás ellenében - a tanuló. A meghatalmazás innen letölthető.
Az átvétel időpontja a későbbiekben a honlapon lesz elérhető.

Európai Mobilitási Hét Kreatív Pályázat

2015.05.21.

muveszetek1

Kedves rákóczis Diákok!

Ebben az évben is meghirdetik az Európai Moblitási Hét Kreatív Pályázatát. A részletek megtekinthetők a linkre kattintva.

Tanulói élménybeszámoló

2015.06.10.

toll

Kedves Diákok!

A linkre kattintva a XXXV. Nemzetközi Cicero Latin Versenyre kijutott 11. A osztályos Nagy Gabriella élménybeszámolóját olvashatjátok.

Nyári kommunikációs tábor középiskolásoknak

2015.06.04.

szodakep

Kedves Diákok!

Az Antall József Tudásközpont Alapítvány kedvezményes árú kommunikációs tábort szervez, melyre várják az érdeklődőket.

Plakát.

Rövid ismertető.

MCC Középiskolás Program

2015.05.27.

mcc

Kedves Diákok!

A Mathias Corvinus Collegium ebben az évben is meghirdeti ingyenes képzését azok számára, akiket érdekelnek a XX. és XXI. század gazdasági, társadalmi és politikai eseményei.

Tájékoztató plakát.

Felhívás.