Felvételi tájékoztató szülői értekezlet (Új időpont!) és nyílt napok

2017.10.17.

image002be Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkal kapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban és ezen bejegyzés alatt is megtalálható!

Felvételi tájékoztató a 2019/20-as tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)

2018.10.17.

image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2019/20-as tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

E-Kréta használata

2018.09.17.

Kedves Szülők!

Az alábbi linken rövid összefoglaló videót tekinthetnek meg az E-Kréta használatával kapcsolatban.

Videó

Legfeljebb 2 testnevelés óra látogatása alóli felmentés

A legfeljebb 2 testnevelés óra látogatása alóli felmentés részletei és a letölthető kérelem a Szülőknek menüpont alatt található.

Hipersuli
hipernetsuli Intézményünk is részt vesz a Hipersuli programban.

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégia

A Kormány az 1488/2016. (IX.2.) Korm. határozattal elfogadta Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiáját. A Stratégia egyik célja, hogy a köznevelési intézmények honlapján naprakész információk legyenek elérhetők az online gyermekvédelem területén alkalmazható jogszabályokról, védelmi lehetőségekről és a médiaműveltség növelését célzó programokról.

Iskolánk honlapján a Főmenüben a fentivel megegyező menüpont alatt olvashatók az ehhez tartozó tajékoztató anyagok.

iMenza- 2017.12.20.

Az iMenza rendszer használati útmutatója a linkre kattintva megtekinthető.

A SZÜLŐK AZ IMENZA-TÓL KAPTAK LEVELET DECEMBER 21-22-ÉN, EBBEN A
LEVÉLBEN MEGKÜLDÖTT LINKRŐL TUDJÁK ELINDÍTANI A REGISZTRÁCIÓT.

Nagyon fontos, hogy ezt megtegyék, hiszen a számlákat és a
lemondásokat erről a felületről tudják kezelni.

A februári, illetve a további számlákról emailben értesítést kap
a szülő, amit a regisztrált saját imenza oldalán tud megnézni.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL