Felvételi információk

2014.10.28.

Kedves Szülők, tisztelt Érdeklődők!

A felvételi eljárással kapcsolatos információk és a részletes felvételi tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva.

Fogadóórák

2014.10.28.

Az őszi fogadóórák időpontjai a következők:
2014. nov. 10. hétfő 17.00-19.00 (főként a humán szakos pedagógusok)
2014. nov. 17. hétfő 17.00-19.00 (többnyire a reál szakos pedagógusok és a testnevelő tanárok)
Az egyes pedagógusok fogadóórájára előzetesen regisztrálni szükséges, melyet az elektronikus naplóban tudnak megtenni. A bejelentkezésre november 4-én 0 órától az adott napon 15 óráig van lehetőség! Egy-egy beszélgetésre 6 perc áll a rendelkezésükre. Kérjük, hogy amennyiben hosszabb találkozásra van szükség gyermekük tanárával, használják ki a pedagógusok egyéni heti fogadóórájának lehetőségét!
A terembeosztás csütörtöktől lesz látható a regisztrációs felületen, illetve az aulában elhelyezett hirdetményben.

Szállásadó családokat keresünk

Kedves Szülők!

2015. január 9-től egy spanyol anyanyelvű, angolul jól beszélő egyetemista fog hat héten keresztül önkéntesként a gimnáziumunkban dolgozni. Az egyetemista elszállásolása és ellátása a mi feladatunk. Aki szeretne segíteni ebben, és egyben megragadni ezt a kitűnő nyelvtanulási lehetőséget, kérjük jelentkezzen a titkárságon! Köszönjük!

Német nyelvi quiz

2014.10.22.

nemet

Kedves Diákok!

Az első idegen nyelvi munkaközösség egyéni német nyelvi versenyt hirdet. A quiz letölthető a linkre kattintva.

Leadási határidő: november 11., kedd, 15:00.

A quizt papír alapon a némettanáraitoknak adhatjátok le.

TUDOK 2015

2014.10.20.

szav

Október 31-ig lehet jelentkezni a Tudományos Diákkörök XV. Országos Konferenciájára. Sikeres előadásokkal plusz pontok szerezhetők a felvételihez!

Részletek.

Salátafotó- pályázat

2014.10.21.

fenykepezes

Kedves Diákok!

Saláta készítő és fotó pályázatot hirdet a Pepo Papa. Nevezési határidő: október 28.

Részletek.

Rákóczi Kupa

2014.10.17.

rakoczi kupa A házi focibajnokság első körének eddigi eredményeit a linkre kattintva találhatjátok meg. Az első csoportból már meg is van a középdöntőbe jutott két csapat: a 7.T és a 8.HR osztály. Gratulálunk! A még hátra lévő meccsek novemberben kerülnek megrendezésre.

II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny 2014.

rf latin

Iskolánk, a budai II. Rákóczi Ferenc Gimnázium az idei tanévben is megrendezi a II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Versenyt. A versenyen II. Rákóczi Ferenc latin nyelvű műveiből kiválasztott szövegeket kell a tanulóknak lefordítaniuk.

A versenyre négy-, hat- és nyolcosztályos gimnáziumok tanulóit várjuk.

Jelentkezni lehet 2014. december 12-ig. A részletes versenyfelhívás és a jelentkezési lap itt letölthető!

A szervező Szedenik Enikő és Jármi Viktória tanárnők szeretettel várják az  érdeklődőket, jelentkezőket!

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL