Augusztusi vizsgaidőpontok

Az augusztus végi javító, különbözeti és osztályozó vizsgákat az alábbi napokon tartjuk:

Írásbeli vizsgák: augusztus 28, hétfő 10.00-tól
Szóbeli vizsgák: augusztus 29, kedd 10.00-tól

Kérjük, hogy a vizsgákra érkezők hozzák magukkal a bizonyítványukat is!
A vizsgák terembeosztása a tanári szoba mellett lesz kihelyezve.

Ügyeleti napok a nyári szünetben

A nyári szünetben az alábbi napokon lesz lehetőség halaszthatatlan esetekben ügyintézésre:

július 5. szerda 09.00-13.00 Magócs Éva intézményvezető
 július 19. szerda 09.00-13.00 Hadzsy Anna ügyelettel megbízott pedagógus
 aug. 2. szerda 09.00-13.00 Hortobágyi Péter intézményvezető-helyettes
 aug. 16. szerda 09.00-13.00 Székely László intézményvezető-helyettes

Tankönyv változás

A kormány kiterjesztette az ingyenes tankönyvre jogosultak körét, ezért a 2017/18-as tanévtől kezdve a 7., 8. és 9. évfolyamra járó diákok ingyen kapják a könyveiket, könyvtári kölcsönzéssel. Tanév végén a munkafüzetek, munkatankönyvek, nyelvkönyvek kivételével vissza kell adni a könyveket. Amennyiben valaki meg kívánja venni ezeket a könyveket, a webshop.kello.hu oldalon tudja ezt megtenni.

További információt Békefi-Zrinyi Ágnes (bekefi kukac budai-rfg.sulinet.hu) tankönyvfelelőstől kérhetnek.

Beszámoló a II. Rákóczi Ferenc Irodalmi és Műveltségi csapatversenyről
Képes beszámoló a II. Rákóczi Ferenc Irodalmi és Műveltségi Csapatverseny döntőjéről
 harom logo

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

Hipersuli
hipernetsuli Intézményünk is részt vesz a Hipersuli programban.

Beszámoló - Az élőhelykezelés hatásának tanulmányozása a Sas-hegyi bíboros kosbor populáción
biboros kosbor A 2016/17-es tanévben az Útravaló Ösztöndíjprogram Út a tudományhoz alprogram keretén belül Az élőhelykezelés hatásának tanulmányozása a Sas-hegyi bíboros kosbor populáción című pályázatunkat valósítottuk meg, melynek fényképes beszámolóját a linkre kattintva tekinthetik meg.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL