Tanévkezdés

2014.08.22.

tanevkezdes

Kedves Rákóczis Diákok!

Köszöntünk Benneteket az új tanév kezdetén!

A tanítás szeptember 1-jén 7.45-kor kezdődik. Az évnyitó ünnepély az 1. órában lesz - az időjárás függvényében - vagy az udvaron, vagy a tornateremben. Kérjük, hogy az alkalomhoz illően ünneplő ruhában jelenjetek meg!

Kérjük, hogy a bizonyítványát mindenki hozza el és adja le az osztályfőnökének!

A 2 - 4. órák osztályfőnöki órák, az 5 - 6. órák órarend szerinti tanítási órák lesznek.
A 7. órában a 11. évfolyamosoknál társadalomismeret modul, valamint a 12. évfolyamosoknál művészetek modul megbeszélésére kerül sor.

A tankönyveket ezen a napon fogjátok megkapni.
Fontos, hogy azok az ingyen tankönyvre jogosult tanulók, akik bizonyos könyveket meg szeretnének vásárolni, a könyvek árát szeptember 1-jén hozzák magukkal! Ezúton tájékoztatjuk őket, hogy előre láthatólag a Nemzedékek Tudása Tankönyvkiadó könyveit csak szerdán fogják megkapni.

Gólyatábor

2014.08.19.

golyatabor 2012

Az iskolai gólyatáborral kapcsolatos legfőbb információkat a beiratkozáskor kiosztott dokumentumok tartalmazzák, kérjük, olvassák el azokat figyelmesen!

A legfőbb tudnivalók megtekinthetők a linkre kattintva.

Szülői nyilatkozat táborozáshoz.

Nyári ügyeleti rend

2014.06.13.

image002be A nyári szünet alatt érvényes ügyeleti rend megtekinthető a linkre kattintva.

Javító vizsgák

2014.07.30.

image002be 2014. augusztusi javító vizsga időpontok megtekinthetőek a linkre kattintva.

Nyári francia tábor

fr eredm

Francia Intézet nyári tábort szervez augusztus 21. és 27. között Eszergomban.

A részletek megtekinthetők a linkre kattintva.

A program szórólapja.

A program plakátja.

Az Intézet Facebook elérhetősége.

Budapesti és országos versenyeredményeink a 2013/14-es tanévben

dicseret

Budapesti és országos versenyeredményeink megtekinthetők a linkre kattintva.

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáraiknak!

Beszámoló a sporttáborról

2014.07.16.

vizitabor Ismét sporttábor volt Velencén. Dékány Krisztina tanárnő rövid beszámolóját és a táborról készült képek elérhetőségét a linkre kattintva lehet megtekinteni.

Tankönyvrendelés a 2014-2015-ös tanévre

Az alábbi linkekről letölthetők a tankönyvek megrendelőlapjai (ÚJ, javított változat).
Kérjük, hogy a megrendelőlapok kitöltése előtt feltétlenül olvassák el tájékoztatónkat!

Azok, akik ingyenes tankönyvre jogosultak, de mégis szeretnék megvásárolni a tankönyveket, a listák alapján tájékozódhatnak arról, hogy körülbelül mekkora összeget kell majd a tanév elején befizetniük.

(Az összegek tájékoztató jellegűek lefelé és fölfelé is elképzelhető kismértékű változás.)

TÁJÉKOZTATÓ

7.HR    7.Ny    7.T    8.HR    9.A    9.B    9.C    9.H    9.Ny    9.R    10.A    10.B

10.C    10.H    10.R  11.A    11.B  11.HR  12.A  12.B   12.C   12.H  12.R    13.C

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »