Állás

2018.11.26.

Pénzügyi ügyintéző munkakörbe munkatársat keresünk, teljes állásban, határozatlan időre, azonnali belépéssel. Szakirányú érettségi vagy felsőfokú végzettség szükséges. Szakmai gyakorlat előnyt jelent.

A pályázatokat az allas(kukac)budai-rfg.sulinet.hu címre kérjük szakmai önéletrajzzal és a végzettséget igazoló dokumentumokkal.

"Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítási Verseny

2018.11.06.

rf latinm

Kedves Kollégák!

Ebben az évben is megrendezzük a "Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítási Versenyt. A jelentkezési határidőt és a részletes tudnivalókat a linkre kattintva lehet megtekinteni.

A korábbi évek feladatai az oldalsó menü Iskolai információk/ Latin versenyfeladatok menüpont alatt megtekinthetők. Jó gyakorlást kívánunk!

Támogatónk:
harom logo

100 legjobb középiskola

hvg100

Nagy örömmel és büszkeséggel számolhatunk be arról, hogy a HVG Kiadó által megjelentetett 100 legjobb gimnázium 2019 című kiadvány rangsora alapján  gimnáziumunk a tavalyi 80. hely után idén a 73. helyen végzett.

Gimnáziumunkat bemutató részlet

Részletes tájékoztató

Iskolai fényképek
rrn1

Kedves Diákok!

Galéria a gólyaavató és az október 23-i megemlékezés képeivel és videóival.

Megtekintéséhez budai-rfg-s (Office365) bejelentkezés szükséges.

Link

Felvételi tájékoztató a 2019/20-as tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)

2018.10.17.

image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2019/20-as tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Hipersuli
hipernetsuli Intézményünk is részt vesz a Hipersuli programban.

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

E-Kréta használata

2018.09.17.

Kedves Szülők!

Az alábbi linken rövid összefoglaló videót tekinthetnek meg az E-Kréta használatával kapcsolatban.

Videó

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »