EBÉDBEFIZETÉS SZEPTEMBER HÓNAPRA
Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Tájékoztatjuk az iskolai menzán étkezni szándékozókat, hogy az
 ebédcsekket és a számlát a tankönyvek átvételekor
kapják meg a gazdasági irodában.
(A beosztást lásd lentebb az erről szóló hirdetményben.) Az étkezést szeptember 1-től biztosítjuk. A teljes árú ebéd 22 napra
8175 Ft-ba kerül. KÉRJÜK, CSAK AZOK VEGYÉK ÁT A CSEKKET ÉS A SZÁMLÁT,
AKIK MÁR AZ ELSŐ NAPON IS ÉTKEZNEK! Akik csak későbbi időponttól
 veszik igénybe az étkezés lehetőségét, szándékukat jelezzék a gazdasági
irodában! Az étkezés díját legkésőbb aug. 31-ig lehet befizetni a kapott postai csekken,
vagy átutalással a számlán feltüntetett számlaszámra. Átutalás esetén
a közlemény rovatban fel kell tüntetni a számla sorszámát, a tanuló nevét
és osztályát! ÚJ TANULÓINK hozzanak magukkal 500 Ft letéti díjat az ebédkártyáért!"

EBÉDBEFIZETÉS SZEPTEMBER HÓNAPRA
Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Tájékoztatjuk az iskolai menzán étkezni szándékozókat, hogy az ebédcsekket és a számlát a tankönyvek átvételekor (a beosztást lásd lentebb az erről szóló hirdetményben) kapják meg a gazdasági irodában.
Az étkezést szeptember 1-től biztosítjuk. A teljes árú ebéd 22 napra 8175 Ft-ba kerül.
KÉRJÜK, CSAK AZOK VEGYÉK ÁT A CSEKKET ÉS A SZÁMLÁT, AKIK MÁR AZ ELSŐ NAPON IS ÉTKEZNEK! Akik csak későbbi időponttól veszik igénybe az étkezés lehetőségét, szándékukat jelezzék a gazdasági irodában!
Az étkezés díját legkésőbb aug. 31-ig lehet befizetni a kapott postai csekken, vagy átutalással a számlán feltüntetett számlaszámra. Átutalás esetén a közlemény rovatban fel kell tüntetni a számla sorszámát, a tanuló nevét és osztályát!
ÚJ TANULÓINK hozzanak magukkal 500 Ft letéti díjat az ebédkártyáért!"

Tankönyvek átvétele

2016.08.08.

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A tankönyveket az alább kijelölt napon lehet átvenni, kérjük, hogy tartsák be a megadott időpontokat! A könyveket a tanuló, illetve a szülő veheti át, vagy - szülői meghatalmazás ellenében - más személy.

A tankönyvcsekket a tankönyvek átvételekor fogja mindenki megkapni, a csekkek befizetésének határideje: szeptember 15.

Beosztás (Új)

Augusztusi vizsgaidőpontok

2016.07.28.

Kedves Diákok!

Az augusztusi vizsgák (javító, különbözeti, osztályozó)időpontjai a következőek:

augusztus 29. írásbeli vizsgák (kivéve kémia és technika)
augusztus 30. szóbeli vizsgák, valamint kémia és technika írásbeli vizsga

Az írásbeli vizsgák 8.00-kor, a szóbeli vizsgák 9.00-kor kezdődnek. A terembeosztás a tanári szoba mellett lesz kihelyezve.

Gólyatábor

2016.07.22.

golyaest

Kedves Gólyák!

Itt találhatóak a legfontosabb információk a gólyatáborral kapcsolatban. Arra kérünk benneteket, hogy hálózsákot hozzatok! Minden egyéb információt az osztályfőnöktől tudhattok meg.

9. évfolyam

Indulás: Déli pályaudvar, augusztus 28., vasárnap
Találkozó: 8.30-kor a kinti kijelzőnél.
Tervezett visszaérkezés: augusztus 29., hétfő, 16.49, Déli pályaudvar

7. évfolyam

Indulás: Déli pályaudvar, augusztus 29., hétfő
Találkozó: 8.30-kor a kinti kijelzőnél
Tervezett visszaérkezés: augusztus 30., kedd, 16.49, Déli pályaudvar

Nyári ügyelet

2016.07.01.

Gimnáziumunkban minden szerdán 8-13 óra között tartunk nyári ügyeletet az alábbiak szerint:

Július 6. Magócs Éva intézményvezető,
Július 13. Magócs Éva intézményvezető,
Július 20. Hortobágyi Péter intézményvezető-helyettes,
Július 27. Székely László intézményvezető-helyettes,
Augusztus 3. Székely László intézményvezető-helyettes,
Augusztus 10. Hortobágyi Péter intézményvezető-helyettes,
Augusztus 17. Magócs Éva intézményvezető.

Augusztus 24-től valamennyien megtalálhatóak az iskolában.

Szép nyarat kívánunk mindenkinek!

Búcsúzunk

RADVÁNYI ANNA

1946-2016.

radvanyi anna

Szomorúan tudatjuk mindenkivel, aki ismerte, szerette és tisztelte, hogy iskolánk kiváló matematika tanára, igazgatóhelyettese és több alkalommal megbízott igazgatója 2016. június 24-én elhunyt.

Kedves Panni!

Jó volt látni Téged decemberben a Rákóczi 10-en jókedvűen, a volt iskoládban, diákok és kollégák között. Nem gondoltuk, hogy ez az utolsó idelátogatásod és egy betegség elragad ebből a világból. Munkádra sok eredményesen felkészített diák, sikeres diplomások emlékeztetnek szerte a világban. 40 évet dolgoztál a Rákócziban, tanítottál, neveltél, soha nem volt számodra elveszett diák, akit ne lehetett volna megtanítani a matematikára.

19 évig igazgatóhelyettesként segítetted a mindenkori igazgató munkáját, közben kétszer egy évig egyedül vezetted ezt az iskolát.

Köszönjük a Rákócziért végzett munkádat, emlékedet megőrizzük.

Befogadó családot keresünk

2016.06.19.

aiesec fogadj

Kedves rákóczis Diákok!

Keresünk 2016. szeptember 12-től olyan vállakozó kedvű diákot, akinek a családja szívesen befogadna egy angolul és franciául jól beszélő  tunéziai egyetemistát, aki az AIESEC program keretén belül a Rákócziban fog önkéntes munkát végezni hat héten keresztül.
Minimum 1, maximum 6 hétre kellene neki szállást és ellátást biztosítani. Ez egy kiváló alkalom a nyelvtanulásra, éljetek a lehetőséggel!

Az érdeklődők Hortobágyi Péter igazgatóhelyettesnél jelentkezhetnek és tájékozódhatnak a részletekről.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL