Előrehozott szóbeli érettségi

Kedves Előrehozott érettségizők!

A szóbeli vizsga 2016.06.23-án 8.00-kor kezdődik. Ekkor derül ki a tényleges beosztás is. Gyülekező 7.30-kor a 122-es teremben.

Befogadó családot keresünk

2016.06.19.

aiesec fogadj

Kedves rákóczis Diákok!

Keresünk 2016. szeptember 12-től olyan vállakozó kedvű diákot, akinek a családja szívesen befogadna egy angolul és franciául jól beszélő  tunéziai egyetemistát, aki az AIESEC program keretén belül a Rákócziban fog önkéntes munkát végezni hat héten keresztül.
Minimum 1, maximum 6 hétre kellene neki szállást és ellátást biztosítani. Ez egy kiváló alkalom a nyelvtanulásra, éljetek a lehetőséggel!

Az érdeklődők Hortobágyi Péter igazgatóhelyettesnél jelentkezhetnek és tájékozódhatnak a részletekről.

Gratulálunk!

2016.06.13.

nld Nagy örömmel és büszkeséggel számolunk be arról, hogy iskolánk tanára, Szedenik Enikő Németh László - díjat kapott, melyet pedagógusnap alkalmából vehetett át. Sok szeretettel gratulálunk!

Örömhír

2016.06.12.

Kedves Diákok, tisztelt Szülők!

Iskolánkat az a megtiszteltetés érte, hogy a II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. a II. kerületi Diáksport rendszerben való legeredményesebben szereplő iskolának választotta a 2015/2016-os tanévben.

Versenyeredmények

2016.06.12.

dicseret A 2015/16-os tanév legfontosabb versenyeredményei megtekinthetők a linkre kattintva.

Osztályozóvizsgák 2016 júniusában

2016.05.21.

Kedves rákóczis Diákok!

A júniusi osztályozóvizsgák időpontjáról a linkre kattintva lehet tájékozódni.

Határtalanul program
hatartalanul

Kedves Szülők és Diákok!

Örömmel számolunk be arról, hogy iskolánk nyert a Határtalanul program pályázatán, melynek keretén belül a galántai Kodály Zoltán Gimnázium tanulóit és tanáraikat fogadták a 9.HR tanulói. A megvalósult programot a linkre kattintva tekinthetik meg.

Júniusban gimnáziumunk diákjai látogattak Galántára, képes beszámolójukat a linkre kattintva olvashatják.

Nyári kézműves tábor

2016.04.01.

prev20072

Kedves Diákok!

Idén is lesz nyári kézműves tábor, ne habozzatok, jelentkezzetek!

"Tudnivalók a Tanyáról"

Napirend, programok