Ideiglenes órarend december 8-án, a 3-4. órában

2016.12.07.

Kedves Tanulók!

A december 8-i nyílt nap miatt csütörtökön a 3-4. órában ideiglenes órarend lesz érvényben. Kérjük, figyelmesen tanulmányozzátok az alábbi táblázatot, mert lehet, hogy az óra és/vagy a terembeosztás eltérhet a megszokottól!

Csütörtök 3. óra

Csütörtök 4. óra

Angol nyelvű zenei vetélkedő

2016.11.28.

macskak

Kedves Diákok!

Angol nyelvű zenei vetélkedőt hirdetünk 2 kategóriában (7-8. o. és 9-10. o.). A vetélkedőn 3 fős csapatok indulhatnak. A verseny témája a Cats című musical. Jelentkezni Dr. Freiné Tuba Eleonóra és Dr. Dériné Sándor Erika tanárnőnél lehet.

A verseny iskolai fordulója: dec. 06. A kerületi forduló: dec. 07. Mindenkit szeretettel várunk!

Részletes tájékoztató, felkészülést segítő anyagok

Tájékoztató a felvételi szülői értekezletről és a nyílt napokról

2016.11.10.

Kedves Szülők, tisztelt Érdeklődők!

A nyílt napokkal kapcsolatos szülői tájékoztatót a linkre kattintva olvashatják

A december 8-án megtekinthető órák listája

Jelentkezés a december 8-án tartandó nyílt napra (12.05-én 16 órakor lezárul a regisztráció.)

Kérjük, ha módosítani szeretne a regisztrációján, először törölje a korábbi bejelentkezést; ezt a visszaigazoló email alján található "Törlés" gombbal teheti meg. Csak a törlés után indítson újabb regisztrációt! Amennyiben a lehetségesnél több órára jelentkezik be, az időben később történt regisztrációt töröljük.

Karácsonyi adománygyűjtés

2016.11.9.

adomany

A Szent László Társulat, a Rákóczi Szövetség és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat immár 13. alkalommal szervez gyűjtést határon túli magyar iskoláknak, óvodáknak, árvaházaknak, gyermekotthonoknak. Köszönjük az eddigi adományokat, de még korántsem gyűlt össze annyi ajándék, mint az előző években. Ezért továbbra is kérjük segítségüket! Tartós élelmiszert és édességet, magyar nyelvű mesekönyveket és játékokat gyűjtünk. (Ruhaneműt nem!) Adományaikat a porta melletti dobozokba helyezhetik el a diákok.
Az akció december 5-ig tart.
Köszönjük az elmúlt években nyújtott és az ez évi támogatásukat!

Papírbetlehem- a Néprajzi Múzeum pályázati felhívása

2016.11.22.

2014-12-01 13.34.21

Kedves Diákok!

A Néprajzi Múzeum pályázatot írt ki papírbetlehemek készítésére. Részletek a linkre kattintva.

A Dal a tiéd - pályázat

2016.11.21.

zene

Kedves Diákok!

A Szertelen-kék Alapítvány dalszerzői pályázatot írt ki, melynek határideje november 27. Részletek Forgács Márta tanárnőnél.

Plakát

Részletes pályázati kiírás és feltételek

Winter for Youth

2016.11.17.

aiesec fogadj

Kedves Diákok!

Az AIESEC a világ legnagyobb fiatalok által vezetett szervezete, aminek célja, hogy pozitív hatást gyakoroljon a világra és segítse az embereket. Januártól olyan nyelvgyakorlási lehetőséget kínálnak, mely során interaktív feladatok segítségével fejleszthetitek képességeiket. Bővebb információ a weboldalukon és a tájékoztató plakátjukon található.

Felvételi tájékoztató a 2017/2018-as tanévre (Új)

2016.10.13.

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

Gimnáziumunk 2017/18-as tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva (új, módosított verzió, a változás csak a nyílt napokra való jelentkezés módját érinti). Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon ezt követően megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL