Az elektronikus napló használatáról

2014.09.13.

Kedves Diákok!

Az elektronikus napló használatáról szóló rövid tájékoztatónk elolvasható a linkre kattintva.

A szülőknek szóló tájékoztató a felső menüsor "Szülőknek" fül mögött olvasható.

Néprajzi vetélkedő

prev2006

Elindult az iskolai néprajzi vetélkedő. Amelyik osztály még nem kapta meg az 1. forduló  írásbeli feladatát, a könyvtárban jelentkezzen Békefi- Zrinyi Ágnes tanárnőnél!

1. forduló - teszt

Kóruspróbák

2014.09.15.

korus Kóruspróbák hétfőn 7-8. órában lesznek, melyre mindenkit vár Forgács Márta tanárnő.

Matematika versenyfelkészítés

2014.09.15.

matek og Völgyi Beatrix tanárnő 7. osztályosok számára hirdet matematika versenyfelkszítést keddenként 7. órában.

Informatika szakkör

2014.09.15.

info og Iskolánkban Lámfalusi Mónika tanárnő Flash animációs szakkört indít. A programozás miatt elsősorban 9-10. évfolyamos diákok jelentkezését várja, de minden érdeklődőt szívesen lát. Óramegbeszélés szeptember 22-én, hétfőn a 6. óra utáni szünetben a 102-es teremben.

Pénzügyi modul

2014.09.11.

penz

Kedves 11. évfolyamos pénzügyi modult választó Diákok!
A modul teljesítési feltételei és tananyaga Dékány tanárnő honlapján olvasható.
Ha bármi kérdés van, őt keressétek.

Földrajz szakkör

2014.09.11.

foldgomb

Dr. Havassy András tanár úr földrajz szakkört szervez, melyen többek között a topográfiát gyakorolhatják az érdeklődők játékos formában.

Érdeklődi és jelentkezni a tanár úrnál lehet. (Jó teljesítménnyel osztályzatot is lehet majd szerezni.)

Geoinformatika szakkör

2014.09.01.

foldgomb

Kedves rákóczis Diákok!

Geoinformatika szakkör indul a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban, amelyre bármely évfolyamról jelentkezőket várunk. Az egész éves tematika részeként több tanulmányi látogatást és terepmunkát is tervezünk.

Részletek.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »