Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

2017.01.09.

Kedves felvételiző Diákok, tisztelt Szülők!

A központi írásbeli felvételi vizsgával kapcsolatos információkat a linkre kattintva tekinthetik meg.

Rákóczi Night 2017

Kedves Diákok!

Január 20-án, pénteken rendezzük meg a Rákóczi Nightot. A részleteket a linkre kattintva olvashatjátok el.

Belső vizsgák

image002be A 2016/17-es tanév belső vizsgáinak osztályokra lebontott tematikája, tételei, vizsgakövetelményei megtalálhatók a bal oldali Főmenü//Belső vizsga menüpontja alatt.

II. Rákóczi Ferenc Irodalmi és Műveltségi Csapatverseny

2017.01.09.

rakoczi

Tisztelt Kollégák, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk ebben a tanévben is megrendezi a II. Rákóczi Ferenc Irodalmi és Műveltségi Csapatversenyt.

A jelentkezés határideje: 2017. február 10.

A verseny részletes leírása és az olvasmánylista megtekinthető a linkre kattintva.

A korábbi évek iskolai fordulóinak feladatai és megoldásaik a honlap Iskolai információk oldalsó menüsorában megtalálhatók.

Magyar Máltai Szeretetszolgálat
koszonjukszines

Kedves Diákok!

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat ezúton is köszöni mindazok segítségét, akik a közösségi szolgálat keretén belül segítették tevékenységüket. A gimnázium által vállalt áruházban a karácsonyi időszakban mintegy 254 doboz, azaz 3556 kg adomány gyűlt össze. A Közép-Magyarországi Régióban az összegyűlt  adományokból karácsony előtt közel 4000 csomagot készítettek el, és juttattak el a rászoruló családoknak, időseknek, hajléktalanoknak.

Köszönjük minden diákunk részvételét!

Iskolai étkeztetés elektronikus adminisztrációja

2016.12.20.

Kedves Szülők!

A II. kerületi Városfejlesztő Zrt továbbfejlesztette és a szülők számára is bevezeti az iMenza rendszert, mely január 2-tól elérhető internetes felületeken.

Részletes tájékoztató

Januári osztályozó vizsgák

2016.12.20.

Kedves Diákok!

A januári osztályozó vizsgák időpontja a linkre kattintva megtekinthető.

Ebédcsekk osztás

csekk

A február havi ebédcsekkek kiosztása január 5-én csütörtökön 8.30-14.30-ig lesz a gazdasági irodában. Befizetni ugyanúgy lehet a csekket, mint eddig, átutalással vagy postán készpénzzel.

Az át nem vett vagy átvett, de be nem fizetett csekkek január 31-én sztornózásra fognak kerülni.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL