Sportpálya

exclmtnpt A sportpálya pénzügyi helyzetének alakulásáról,  a gyűjtéshez kötődő programokról a Főmenü/SPORTPÁLYA menüpontja alatt tájékozódhatnak a tisztelt érdeklődők!

Szülői értekezlet

2015.01.28.

szuloi

Kedves Szülők!

Gimnáziumunkban 2015.02.02-án, hétfőn 17 órától lesznek a félévi szülői értekezletek. Előtte 16.30-tól kerül sor a szülői munkaközösségi értekezletre a médiateremben. Mindenkit szeretettel várunk!

Francia filmklub

2015.01.24.

unamou

Kedves Diákok!

Február 2-án, hétfőn 14 órától francia filmklub lesz a médiateremben, mindenkit szeretettel várunk!

Trailer.

Néprajzi vetélkedő 2. félév

2015.01.14.

prev2007

A néprajzi vetélkedő újabb feladatai megtekinthetők a linken.

Az első félév eredményei, megoldásai a honlap oldalsó menüjében az Iskolai információk/ Néprajzi vetélkedő menüpont alatt megtekinthetők.

Rákóczi Kupa

2015.01.20.

rakoczi kupa

A Rákóczi Kupa elődöntőjébe az alábbi osztályok csapatai jutottak:
9.C
10.R
11.HR
13.C
Gratulálunk a csapatoknak! Az elődöntőkre, a bronz meccsre és a döntőre előre láthatóan februárban kerül sor.

Olvasási verseny a Rákócziban

2015.01.12.

konyv vilagnap

Kedves Diákok!

Olvasási versenyt hirdetünk a második félévre, csatlakozva az Interneten terjedő népszerű kezdeményezéshez. Érdeklődni a könyvtárban és a magyartanáraitoknál tudtok.

Nyári amerikai ösztöndíj lehetőség

2015.01.14.

amerikai

Az Amerikai Nagykövetség nyári ösztöndíjat hirdetett meg a középiskolások számára. Jelentkezési határidő: február 28.

EVS Európai Közösségi Szolgálat

2015.01.12.

jelentkezes

Az EVS várja azoknak a 17. életévüket betöltött fiataloknak a jelentkezését, akik szeretnének 2-12 hónapot külföldön tölteni és önkéntes munkát végezni. A külföldön töltött idő alatt nyelvet tanulhatnak, új kultúrákat és embereket ismernek meg, munkatapasztalatot szerezhetnek, és rengeteg élményt gyűjthetnek. Az önkéntesek külföldi tartózkodásuk alatt teljes ellátást és minimális zsebpénzt is kapnak, valamint a használt munkanyelvi kompetenciát fejlesztő nyelvtanfolyamon vehetnek részt. Részletek:

Honlap.

Kiadvány.