Német nyelvi quiz

2014.10.22.

nemet

Kedves Diákok!

Az első idegen nyelvi munkaközösség egyéni német nyelvi versenyt hirdet. A quiz letölthető a linkre kattintva.

Leadási határidő: november 11., kedd, 15:00.

A quizt papír alapon a némettanáraitoknak adhatjátok le.

TUDOK 2015

2014.10.20.

szav

Október 31-ig lehet jelentkezni a Tudományos Diákkörök XV. Országos Konferenciájára. Sikeres előadásokkal plusz pontok szerezhetők a felvételihez!

Részletek.

Salátafotó- pályázat

2014.10.21.

fenykepezes

Kedves Diákok!

Saláta készítő és fotó pályázatot hirdet a Pepo Papa. Nevezési határidő: október 28.

Részletek.

Rákóczi Kupa

2014.10.17.

rakoczi kupa A házi focibajnokság első körének eddigi eredményeit a linkre kattintva találhatjátok meg. Az első csoportból már meg is van a középdöntőbe jutott két csapat: a 7.T és a 8.HR osztály. Gratulálunk! A még hátra lévő meccsek novemberben kerülnek megrendezésre.

II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny 2014.

rf latin

Iskolánk, a budai II. Rákóczi Ferenc Gimnázium az idei tanévben is megrendezi a II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Versenyt. A versenyen II. Rákóczi Ferenc latin nyelvű műveiből kiválasztott szövegeket kell a tanulóknak lefordítaniuk.

A versenyre négy-, hat- és nyolcosztályos gimnáziumok tanulóit várjuk.

Jelentkezni lehet 2014. december 12-ig. A részletes versenyfelhívás és a jelentkezési lap itt letölthető!

A szervező Szedenik Enikő és Jármi Viktória tanárnők szeretettel várják az  érdeklődőket, jelentkezőket!

11-12. évfolyam, társadalomismeret modul

2014.10.01.

mucsarnok

Kedves 11-12. évfolyamos társadalomismeret modulos Diákok!

A feladatlapok megoldását november végéig lehet leadni vagy elektronikusan elküldeni Hudyné tanárnőnek.

1. feladatlap, belváros, klasszicista épületek

2. feladatlap, Palotanegyed

3. feladatlap, Ferencváros

Néprajzi vetélkedő

2014.09.15.

prev2006

Elindult az iskolai néprajzi vetélkedő. Amelyik osztály még nem kapta meg az 1. forduló  írásbeli feladatát, a könyvtárban jelentkezzen Békefi- Zrinyi Ágnes tanárnőnél! A teszt leadási határideje: október 22., a bejövő osztályoknak pedig november 05.

1. forduló - teszt

A 11. évfolyamosok feladatai

Az elektronikus napló használatáról

2014.09.13.

Kedves Diákok!

Az elektronikus napló használatáról szóló rövid tájékoztatónk elolvasható a linkre kattintva.

A szülőknek szóló tájékoztató a felső menüsor "Szülőknek" fül mögött olvasható.

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL