Ideiglenes órarend a nyílt napokon

2014.11.23.

A nyílt napokon (november 25-26.) az alábbi ideiglenes órarend lesz érvényben:

(a korábban közöltekhez képest változást történt)

November 25., kedd 3. óra

November 25., kedd 4. óra

November 26., szerda 3. óra

November 26., szerda 4. óra

A nyílt napokon megtekinthető órák listája

2014.11.12.

Kedves Szülők, tisztelt Érdeklődők!

A bejelentkezés módjáról kérjük, figyelmesen olvassák el a honlapunkon a "Felvételi" menüpontban a "Tájékoztató a szülői értekezletről és nyílt napokról" szóló szöveget is!

A nyílt napokon megtekinthető órák listája.

Betlehem- néprajzi vetélkedő

2014.11.17.

betlehem Kedves Diákok!
A néprajzi vetélkedő következő állomása az általatok választott betlehemek elkészítése.
A hagyományos és a modern betlehem leadási határideje november 28., könyvtár, melyeket  december 1-től tekinthettek meg a könyvtár előtt.
Az élő betlehem (állókép) bemutatása december 8-án, hétfőn lesz a 6. óra utáni szünetben az aulában.

Karácsonyi adománygyűjtés

2014.11.03.

tamogatas

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Ismét meghirdetjük karácsonyi adománygyűjtő akciónkat a határon túli rászoruló magyar gyermekotthonok részére, melyre december 5-ig várjuk a felajánlásokat. Amit kérünk:

- tartós élelmiszerek (cukor, konzervek, tészták, lisztek, teák, olaj, kakaó, nutella, vitamin, tartós édesség)

- tisztálkodási szereket (mosópor, fogkrém, tusfürdő)

- szépirodalmi- és mesekönyveket, magyar nyelvű CD-ket, DVD-ket

- amit idén NEM gyűjtünk: ruhák, játékok

Az adományokat a porta mellett kihelyezett dobozokban gyűjtjük. Köszönjük a segítséget!

Felvételi információk

2014.10.28.

Kedves Szülők, tisztelt Érdeklődők!

A felvételi eljárással kapcsolatos információk és a részletes felvételi tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva.

Néprajzi vetélkedő

2014.11.12.

prev20072

Kedves Diákok!

A néprajzi vetélkedő 1. fordulójának megoldásait és az eredményeket az "Iskolai információk" "Néprajzi vetélkedő" menüpontja alatt találjátok!

Pályaorientációs kérdőívek - tájékoztató

2014.11.10.

Kedves Szülők!

A 10-13. évfolyamban az Életpálya hétre szervezett pályaorientációs kérdőívezés részleteiről az linkre kattintva tájékozódhatnak.

Tolkien dalpályázat

2014.11.06.

zene

A Magyar Tolkien Társaság pályázatot ír ki Tolkein verseinek megzenésítésére, melynek határideje november 28.

Részletek.

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »