Nyári ügyeleti rend

2014.06.13.

image002be A nyári szünet alatt érvényes ügyeleti rend megtekinthető a linkre kattintva.

Nyári francia tábor

fr eredm

Francia Intézet nyári tábort szervez augusztus 21. és 27. között Eszergomban.

A részletek megtekinthetők a linkre kattintva.

A program szórólapja.

A program plakátja.

Az Intézet Facebook elérhetősége.

Budapesti és országos versenyeredményeink a 2013/14-es tanévben

dicseret

Budapesti és országos versenyeredményeink megtekinthetők a linkre kattintva.

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáraiknak!

Beszámoló a sporttáborról

2014.07.16.

vizitabor Ismét sporttábor volt Velencén. Dékány Krisztina tanárnő rövid beszámolóját és a táborról készült képek elérhetőségét a linkre kattintva lehet megtekinteni.

Tankönyvrendelés a 2014-2015-ös tanévre

Az alábbi linkekről letölthetők a tankönyvek megrendelőlapjai (ÚJ, javított változat).
Kérjük, hogy a megrendelőlapok kitöltése előtt feltétlenül olvassák el tájékoztatónkat!

Azok, akik ingyenes tankönyvre jogosultak, de mégis szeretnék megvásárolni a tankönyveket, a listák alapján tájékozódhatnak arról, hogy körülbelül mekkora összeget kell majd a tanév elején befizetniük.

(Az összegek tájékoztató jellegűek lefelé és fölfelé is elképzelhető kismértékű változás.)

TÁJÉKOZTATÓ

7.HR    7.Ny    7.T    8.HR    9.A    9.B    9.C    9.H    9.Ny    9.R    10.A    10.B

10.C    10.H    10.R  11.A    11.B  11.HR  12.A  12.B   12.C   12.H  12.R    13.C

I.Nemzeti Építészeti Szalon

2014.06.06.

image010be Balog Zoltán nyitotta meg kedd este a Műcsarnokban az I. Nemzeti Építészeti Szalon - 100% kreativitás című kiállítást. A több mint 200 épületet maketten, filmen és tervrajzokon megjelenítő tárlat az emberi erőforrások minisztere szerint bemutatja "azokat a világhírű építészeinket és épületeinket, akik és amelyek minden figyelmet megérdemelnek". A kiállításon, mely szeptember 7-ig látogatható, iskolánk épülete is bemutatásra került.

Diákmunka

2014.06.06.

diakmunka

A Margit körút 11-ben ifjúsági központ nyílt, akik szívesen segítenek a nyári diákmunkával kapcsolatos tájékoztatásban. Az Új Nemzedék Plusz program egyik budapesti helyszíneként létrejött Budai Kontaktpontban számos program, életvezetési és pályaválasztási tanácsadás is várja az érdeklődőket. A megnyitón részt vett kerületünk polgármestere, Dr. Láng Zsolt is. Hasznos, a diákmunkával, tanulással kapcsolatos információkat lehet találni az Új Nemzedék  oldalán.

A kontaktpont megnyitója.

Az áprilisi Diákmunka Börze tapasztalatai.

Vizes Város, Budapest - nyári pályázat

2014.05.28.

vizesvaros

Kifejezetten budapesti fiatalok számára hirdettek meg egy alkotói pályázatot Vizes Város, Budapest címmel.

Részletek a linkre kattintva és a szervezők honlapján.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL